Drukarka Xerox® WorkCentre PE16

Drukarka Xerox WorkCentre PE16

Monochromatyczna drukarka laserowa Xerox WorkCentre PE16 to wydajne urządzenie wielofunkcyjne idealnie nadające się do firmy. Kopiuje, drukuje, skanuje i faksuje.

Monochromatyczna drukarka laserowa Xerox WorkCentre PE16Charakteryzuje się szybkością druku do 16 str/min z maksymalną rozdzielczością 600 x 600 dpi. Dostępny format A4. Maksymalna ilość stron drukowanych miesięcznie to 10 000 – nie jest to jednak ilość możliwa do osiągnięcia stale, to znaczy co miesiąc. Drukarka może standardowo drukować dwustronnie, tzw dupleks. Wyposażona w automatyczny podajnik dokumentów na 30 arkuszy. Czas wydruku pierwszej strony wynosi mniej niż 13 s. Podłączenie do komputera odbywa się przez port USB 1.1 oraz port równoległy IEEE 1284. Podajnik papieru mieści maksymalnie 250 arkuszy. Pojemnik wyjściowy zmieści maksymalnie 150 arkuszy. Drukowanie odbywa się w trybie GDI, brak sterowników PCL. Drukarka obsługuje następujące typy mediów: papier, koperty, etykiety i folie. Waga drukarki to tylko 13 kg. Drukowanie spełnia wytyczne programu ENERGY STAR®.

Urządzenie oferuje następujące funkcje drukowania:
– drukowanie plakatu
– N-stron
– skalowanie
– znaki wodne
– nakładki
– dopasowywanie do strony
– tryb oszczędzania tonera.

Z ciekawych funkcji kopiowania można wymienić automatyczne dopasowanie, wiele wydruków oraz klonowanie i kopiowanie plakatu.

Obsługiwane systemy operacyjne to Windows® 95/98/NT 4.0/2000/Me/XP i Windows® Vista.

Drukarka jest sprzedawana z tonerem o pomniejszonej wydajności 1.000 stron, natomiast standardowy wkład drukujący posiada wydajność 3.500 stron A4, przy pokryciu strony 5%. Producent drukarki oferuje tonery do Xerox WorkCentre PE16 o standardowej pojemności – kod OEM: 113R00667.

Produkt objęty gwarancją producenta.

UWAGA! Ten produkt nie jest już sprzedawany, jednak wciąż możesz go użytkować, gdyż nadal dostępne są tonery do Xerox WorkCentre PE16.

Tonery do Xerox WorkCentre PE16

Kolor Typ Wydajność * Gdzie kupić
Toner do Xerox WorkCentre PE16, wydajność 3500 stron, kolor czarny, black  Toner do drukarki Xerox WorkCentre PE16, (113R00667)  3.500 stron Przycisk Idź do sklepu z tonerem do drukarki Xerox WorkCentre PE16

 * – wydajność przy 5% pokryciu strony formatu A4

 

Informacje dodatkowe:
Znaki towarowe i oznaczenia modeli wymieniono jedynie w celu określenia zgodności wyrobów. Nie są one powiązane z producentami tych urządzeń. Wszystkie zastrzeżone znaki towarowe stanowią własność odpowiednich firm.