Drukarka Lexmark® E321

Drukarka Lexmark E321

Drukarka Lexmark E321 to niewielka a przy tym wydajna i atrakcyjna cenowo monochromatyczna drukarka laserowa, doskonale nadająca się do domu lub małej czy średniej firmy. Oferuje użytkownikowi wydruk kodów paskowych.

Monochromatyczna drukarka laserowa Lexmark E321
Charakteryzuje się szybkością druku do 19 str/min z maksymalną rozdzielczością 1200 IQ. Dostępny format A4. Maksymalna ilość stron drukowanych miesięcznie wynosi 10 000 – nie jest to ilość możliwa do osiągnięcia stale, to znaczy co miesiąc. Drukarka może drukować dwustronnie, tzw dupleks, przy podawaniu ręcznym. Podłączenie do komputera odbywa się poprzez port USB 2.0 i port równoległy IEEE 1284. Podajnik papieru mieści maksymalnie 150 arkuszy (taca wejściowa) plus opcjonalnie 250 arkuszy (szuflada). Pojemnik wyjściowy zmieści maksymalnie 100 arkuszy. Drukowanie odbywa się w trybie emulacja PCL® 5e. Czas wydruku pierwszej strony wynosi do 9,5 s. ze stanu gotowości. Waga drukarki to tylko 10,9 kg.

Urządzenie oferuje kilka przydatnych funkcji drukowania:
– prosta nawigacja
– przycisk anulowania drukowania
– obsługa następujących nośników: zwykły papier, koperty, etykiety papierowe, karton, folia i inne.

Urządzenie posiada sterowniki do systemu operacyjnego Microsoft: Windows® 2000, Windows® 98, Windows® NT, Windows® 95, Windows® Me, Windows® XP i Windows® 7, a także Mac OS® X, Mac OS® 8.6-9.x, Linux® i Citrix®.

Drukarka jest dostarczana z tonerem o pomniejszonej wydajności 1.500 stron, natomiast standardowy wkład drukujący posiada wydajność 6.000 stron A4, przy pokryciu strony 5%. Wydajność wkładów z tonerem jest spodziewaną średnią liczbą standardowych stron. Deklarowana wydajność jest obliczana zgodnie z normą ISO/IEC 19752.

Producent oferuje roczną gwarancję na urządzenie z naprawą w centrum serwisowym.

UWAGA! Ten produkt nie jest już sprzedawany, jednak wciąż możesz go użytkować, gdyż nadal dostępne są tonery do Lexmark E321.

Tonery do Lexmark E321

W poniższej tabeli mamy zestawienie wkładów z tonerem:

Kolor Typ Wydajność * Gdzie kupić
Toner Lexmark E321, wydajność 6000 stron  Toner do drukarki Lexmark E321, (12A7405)  6.000 stron Przycisk Idź do sklepu z tonerem do drukarki Lexmark E321

 * – wydajność przy 5% pokryciu strony formatu A4

Wymienione wyżej tonery pasują również do urządzeń:
Lexmark E323, E323n


Drukarki o zbliżonych parametrach

Podobne parametry (gabaryty, szybkość druku, wydajność tonera) posiadają drukarki:

 

Informacje dodatkowe:

Znaki towarowe i oznaczenia modeli wymieniono jedynie w celu określenia zgodności wyrobów. Nie są one powiązane z producentami tych urządzeń. Wszystkie zastrzeżone znaki towarowe stanowią własność odpowiednich firm.